Alva Donna Exclusive Hotel & Spa Belek Havalimanı Transferi

Alva Donna Exclusive Hotel & Spa Belek

Alva Donna Exclusive Hotel & Spa Belek 


Geniş bir alana kurulu olan Antalya Alva Donna Exclusive Hotel & Spa Belek otelin denize sıfır olması tatilcilerin rahatlıkla denize girmesini sağlamaktadır. Çevre dostu oteller arasında yer alan bu otel hem çocuklar hem de ileri yaştaki tatilciler için oldukça uygun otellerden biridir.  

Alva Donna Exclusive Hotel & Spa Belek 724 odası ile bölgenin büyük otelleri arasında yer almaktadır. Farklı tipteki odaları manzaraları ile de çok fazla dikkat çekmektedir. Otelin odalarında klima, kasa, uydu, internet, mini bar ve oda servisi bulunmaktadır. Günde 1 kez odalara temizlik yapılmaktadır. Otelde çalışan personel alanında uzman kişiler tarafından tercih edilmektedir. 

Oldukça gösterişli bir yapıya sahip olan otel hizmette de konuklarına lüks ve konforlu bir şekilde sunum yapmaktadır. Otelin konumu itibari ile de çevrede çok fazla gezilip görülecek alanlar mevcuttur. 

Gün içerisinde birçok aktiviteler bulunmaktadır. Antalya Alva Donna Exclusive Hotel & Spa Belek Özellikle çocukların daha keyifli zaman geçirebilmesi için çeşitli eğlenceler düzenlenmektedir. Akşamları animasyon gösterileri ve şovlar yapılmaktadır. 

Otelin mutfak bölümünde birbirinden lezzetli Türk ve dünya mutfağına ait lezzetler sunulmaktadır. Gün içerisinde konuklara ikramlıklar sunulmaktadır. Ayrıca her şey dahil otellerden biri olmasına rağmen konuklar için farklı tipteki restoranlarda hizmet sunulmaktadır. 

Otelde spa ve wellness hizmeti de sunulmaktadır. Dışarıdan gelen konuklarda bu hizmetlerden faydalanabilmektedir. Spa hizmetinde ayrıca manikür ve pedikür hizmeti de alınabilmektedir.  

Alva Donna Exclusive Hotel & Spa Belek Yaz sezonunda oldukça yoğun bir dönem geçiren otel kış sezonunda da aynı şekilde yoğunluk yaşamaktadır. Rezervasyonların yaz tatili için kış aylarında yapılması yazın daha keyifli tatil yapmayı sağlamaktadır. Ayrıca tatilcilerin otel içerisinde bulunan tüm imkanlardan faydalanıyor olması lüks tatil geçirmek isteyenler için de imkan sağlayabilmektedir. Yerli ve yabancı turistler için tüm olanaklar bulunmaktadır.  

 


Adres:

 Boğazkent Mahallesi, Mimar Sinan Cad. Sahil Mevkii, 07400 Serik/Antalya

Telefon:

(0242) 731 00 25

E-Posta:

info@alvadonna.com