Kaya Belek Hotels Havalimanı Transferi

Kaya Belek Hotels

Antalya Kaya Belek Hotel Transfer


Antalya ilinin Üç Kum Tepesi mevkiinde yer alan Antalya Kaya Belek Hotel yaz ve kış sezonunda müşterilerine hizmet vermektedir. Otel her iki sezonda da oldukça yoğun yapıya sahiptir. Denize sıfır konumu ve büyük yetişkin havuzu ile yaz boyu tatilcilerin keyifli zaman geçirmelerini sağlamaktadır.  

506 oda sayısına sahip olan otel standart ve suit odaları ile tatilcilerin ilgi odağı olmaktadır. Odalarında klima, mini bar, internet ve oda servisi bulunmaktadır. 0- 6 yaş grubu çocuklar ücretsiz olup özellikle sezon öncesinde farklı kampanyalar ile uygun tatil yapma imkanı bulunmaktadır. 

Her şey dahil otelde sabah, öğle ve akşam menüleri yer almaktadır. Türk ve Dünya mutfağından lezzetler menülerde bulunmaktadır. Ayrıca gün boyu oda servisi hizmeti ve konuklara ikramlıklar verilmektedir. 

Denizi çakıl ve kum karışımı olduğundan rahat denize girilebilmektedir. Ayrıca yetişkin ve çocuk havuzları sayesinde aile ile birlikte tatil yapmaya uygundur.  

Doğa dostu olan otelin spa ve hamam hizmeti de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra spor yapmak için fitness alanı yer almaktadır.  

Antalya Kaya Belek Hotel Yaz sezonunda tatilcilerin keyifli vakit geçirmeleri için gündüz çeşitli aktiviteler yapılmaktadır. Ayrıca akşamları animasyon gösterileri ile konuklarını ağırlamaktadır.  

Balayı çiftleri için lüks ve konforlu odalarda çiftlere özel hazırlık yapılmaktadır. Nikah tarihinden en geç bir ay sonrasında balayı rezervasyonları yapılabilmektedir.  

Kış sezonunda genel olarak toplantı ve iş yemeklerinin düzenlendiği otelde yoğun dönemler geçirilmektedir. Ayrıca otelin çeşitli salonlarında düğün, nişan, kına ve özel davetler verilebilmektedir.  

Futbol sahaları, futbol kulüpleri ve golf alanı bulunan otelde keyifli vakit geçirmek isteyenler için de olanaklar mevcuttur.  

Alışveriş merkezi ,kuaför ve kuru temizleme gibi hizmetler otelin içerisinde mevcut olup konuklar hizmetlerden faydalanabilmektedir. 


Adres:

Belek Mahallesi Üçkum Tepesi, 07525 Serik/Antalya

Telefon:

(0242) 725 55 00

E-Posta:

belek@kayahotels.com.tr