Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Belek Havalimanı Transferi

Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Belek 


612 oda sayısına sahip olan ve tatil köyü niteliği olan oteller arasında yer alana Antalya Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Belek yerli ve yabancı turistler için konforlu bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Otelin açık ve kapalı olmak üzere birden fazla havuzu bulunmaktadır. Yaz aylarında oldukça yoğun olan otel kış sezonunda da tatil yapmak isteyenler için kaliteli hizmete devam etmektedir.  

Yoğunluğun yaz aylarında yaşanması kış aylarında yapılan tatil rezervasyonlarından kaynaklanmaktadır. Havuzlarında bulunan su kaydırakları sayesinde tüm gün eğlenen konuklar akşamları da çeşitli animasyon gösterileri ve müzik şovları ile eğlenmeye devam etmektedir. 

Antalya Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Belek Otelin mutfak bölümünde oldukça geniş menüler yer almaktadır. Türk, Meksika, İtalyan ve Uzak Doğu lezzetleri usta şefler tarafından hazırlanmaktadır. Ayrıca glutensiz beslenen kişiler ve çocuklar için de özel menüler hazırlanmaktadır. Ala carte restoranlarının yanı sıra açık büfe kahvaltı salonu bulunmaktadır. 

Otelin farklı tipteki salonlarında konferans ve toplantılar düzenlenmektedir. Otel konukları için uygun fiyatlı salonlar yer almaktadır.  

Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Belek Profesyonel kadro ile hizmet veren otel her yıl birçok turiste ev sahipliği yaparak kaliteden ödün vermeden hizmetine devam etmektedir. Her şey dahil otelde geç kahvaltı menüleri de oldukça dikkat çekicidir. Otel konukları dışında kahvaltı, spa, hamam, havuz ve deniz hizmetlerinden faydalanılabilmektedir.  

Otelin konuklarının huzurlu bir tatil geçirmeleri için farklı tipteki oda yapıları manzaralı  odalardan oluşmaktadır. Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Belek Çoğunlukla deniz manzaralı olan odalar içerisinde klima, uydu, internet, kasa, mini bar ve sıcak içecek servisi yapılabilecek ürünlerde yer almaktadır. Balayı çiftleri için özel hazırlanmış odalar bulunmaktadır. Uzun süreli tatiller için de önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Genellikle kış aylarında rezervasyon yapılması daha uygun fiyatlı tatil yapılmasını sağlayacaktır.  


Adres:

ANTALYA - BELEK - BOĞAZKENT, 07040 SERİK/Antalya

Telefon:

(0242) 731 07 07

E-Posta:

info@portnature.com.tr