Regnum Carya Golf & Spa Resort Belek Havalimanı Transferi

Regnum Carya Golf & Spa Resort

Regnum Carya Golf & Spa Resort Belek 


Antalya Belek bölgesinin en iyi otellerinden biri olan Regnum Carya Golf & Spa Resort Belek denize sıfır konumu ile tatilcilerin en çok tercih ettiği otellerden biridir. Bölgenin lüks ve gösterişli otelleri arasında yer alır.  

12 farklı tip odası ile beraber toplamda 553 odası bulunmaktadır. Otelim tüm odaları manzaralı odalardır. Aile ya da kişi sayısına göre özel odalar yer almaktadır. Ayrıca balayı çiftleri için özel odası bulunmaktadır.  

 Regnum Carya Golf & Spa Resort BelekOtelin golf sporu ağırlıklı olması dışarıdan golf oynamak için gelen konuklar tarafından da tercih edilmektedir. Oldukça büyük bir alanda yer alan otel geniş golf sahası ile de ilgi odağı olmaktadır.  

Çevre ve çocuk dostu olan otelde geniş su kaydıraklı havuz bulunmaktadır. Ayrıca gün boyu deniz keyfi için geniş sahil alanı yer almaktadır.  

Otelin golf sahasında çeşitli golf turnuvaları yapılmaktadır. Bunun yanı sıra hizmet ve alan olarak ödüllü oteller arasında yer alır.  

Gün boyu konukların eğlenceli vakit geçirebilmesi için farklı etkinlikler düzenlenmektedir. Akşamları da eşsiz manzaraya doğru yemek ve aktiviteler yapılmaktadır.  

Otelin mutfağında dünyaca ünlü şeflerin hazırladığı Türk ve Dünya mutfağına ait lezzetler yer almaktadır. Her şey dahil otelde sabah, öğle ve akşam yemekleri verilmektedir.  

Otelin genş arazi üzerinde olması çeşitli salonlarının da olmasını sağlamaktadır. Düğün, nişan, kına ve özel davetler için farklı organizasyonlar yapılmaktadır.  

Spa ve hamam hizmeti otelin içinde yer almaktadır. Ayrıca alışveriş merkezi, terzi, kuru temizleme, kuaför, fitness salonu ve çocuklar için özel oyun odaları bulunmaktadır.  

 Regnum Carya Golf & Spa Resort Belek Gün içerisinde antrenörler ile birlikte spor yapma imkanı da bulunmaktadır. Sezon öncesinde otelde tatil yapmak için çeşitli kampanyalar uygun fiyatla tatilcilere sunulmaktadır.  


Adres:

Kadriye Bölgesi,, Üçkum Tepesi Mevkii, 07500 Serik / Belek/Antalya

Telefon:

444 6 423

E-Posta:

info@regnumhotels.com