Sensimar Belek Resort & Spa Belek Havalimanı Transferi

Sensimar Belek Resort & Spa Belek

Sensimar Belek Resort & Spa Belek 


Yetişkinler için uygun olan Antalya Sensimar Belek Resort & Spa Belek bölgenin denize sıfır otelleri arasında yer almaktadır. Çeşitli oda tipleri ile konforlu tatil geçirmek isteyenler için oldukça uygun fiyatlı kampanyalarından faydalanılabilir.  

Yazın oldukça yoğun olan otelin büyük yüzme havuzları bulunmaktadır. Bölgede bulunan oteller gibi geniş bir araziye yapılmış bir yapısı mevcuttur. Otelin ulaşım kolaylığının da olması şehir merkezine ve havalimanına ulaşımda kolaylık sağlanmaktadır.  

Otelin rezervasyonları genel olarak kış aylarında yapılmaktadır. Yazın sakin ve sessiz tatil yapmak isteyenler için son derece konforlu otellerden biridir. Otelin denize sıfır oluşu gün içerisinde deniz keyfi yapmak isteyenler için de elverişli olmaktadır.  

Antalya Sensimar Belek Resort & Spa Belek Otelin mutfak bölümünde Türk ve dünya mutfağına ait olan lezzetler sunulmaktadır. Ala carte restoranlarında birbirinden zengin ve lezzetli yemekler sunulmaktadır. Sabah kahvaltılarında çeşit çok fazladır. Gün içerisinde de konuklara ikramlıklar sunulmaktadır. Her şey dahil oteller arasında yer alan bu otelde yeme içme konusunda tecrübeli aşçılar yer almaktadır. 

Gün içerisinde konukların eğlenceli vakit geçirmesi için çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Ayrıca spor yapmak isteyenler için de özel eğitmenler ile spor aktiviteleri düzenlenmektedir.  

Otelin plajından faydalanmak isteyen konuklar dışarıdan gelerek plajı kullanabilmektedir. Otel konuklarına şezlong ve şemsiyeler ücretsiz olarak temin edilmektedir.  

Sensimar Belek Resort & Spa Belek Otelin spa ve hamam hizmeti de bölgede en çok tercih edilen yapıdadır. Geniş bir alanda yer alan otelin hamamına dışarıdan hizmet almak isteyenlerde girebilmektedir. Otel içerisinde kuru temizleme ve kuaför hizmeti de bulunmaktadır.  

Havalimanı ve şehir merkezi ulaşımı için Belek transferim firmamızın transfer hat hizmetinden yararlanılabilmektedir. Böylece konuklar zaman kaybı yaşamadan tatillerini konforlu bir şekilde yapmaktadır.  

Sensimar Belek Resort & Spa Belek Yaz aylarının yoğunluğu otelin havuz başında çeşitli organizasyonlar ile de devam etmektedir.  


Adres:

Boğazkent Mahallesi, Mehmet Akif Cd., 07552 Serik/Antalya

Telefon:

(0242) 731 09 00

E-Posta:

info@sherwoodhotels.com.tr