Sentido Zeynep Golf Resort Belek Havalimanı Transferi

Sentido Zeynep Golf Resort

Antalya Sentido Zeynep Golf Resort Hotel Belek 


Antalya Belek Taşburun mevkinde yer alan ultra her şey dahil  otellerden biri olan Antalya Sentido Zeynep Golf Resort Hotel Belek muhteşem manzarası ile tatilcilerin en çok tercih oteller arasındadır. Otelin birbirinden farklı lüks ve konforlu oda tipleri hem aileler için hem de balayı çiftleri için lüks bir tatil yapmayı sağlamaktadır.  

180 odası bulunan otelin farklı tipteki odalarında kasa, mini bar, internet, televizyon ve oda servisi hizmeti bulunmaktadır. 5 adet ala carte restoranı olan otelin ultra her şey dahil yapısı sabah, öğle ve akşam öğünlerini kapsamaktadır.  

Büyük havuzları ve çocuklar için özel oyun alanlarının bulunması rahat ve konforlu tatil yapılmasına olanak sağlamaktadır.Antalya Sentido Zeynep Golf Resort Hotel Belek içerisinde alışveriş merkezi, kuru temizleme, kuaför, sauna ve spor salonları yer almaktadır. Otelin ayrıca konuklarına sunduğu transfer hat sayesinde havalimanı ve otel ulaşımları yapılabilmektedir.  

Yaz döneminde oldukça kalabalık olan otel çok geniş bir alanda yer almaktadır. Golf sahaları ve diğer spor sahaları ile de ilgi çekicidir.  

Çocuklar için özel oyun alanları, oyun parkları ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra gün boyu çocukların eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmeleri için çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir.  

Otelin mutfak bölümü Türk ve Dünya mutfağından lezzetler barındırmaktadır. Meksika, Türk, Çin ve Osmanlı mutfağına ait lezzetler bulunmaktadır. 

Antalya Sentido Zeynep Golf Resort Hotel Belek Otelin kampanyalı tatil fırsatları ile aile ya da kişi sayısına göre konaklama mevcuttur. Önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Yaz ve kış döneminde yoğunluğu olan otelin kampanyalı fırsatları daha uygun fiyatla misafirlere sunulmaktadır. Ultra her şey dahil tatil yapmak için bölgedeki en iyi otellerden biridir. Ayrıca personeli tecrübeli ve alanında uzman kişiler tercih edilerek hizmet verilmeye çalışılmaktadır. Günde bir kez oda temizliği yapılmaktadır.  


Adres:

Taşlıburun Mevkii, 07506 Belek/Serik/Antalya

Telefon:

(0242) 725 41 80

E-Posta:

direct@zeynepgolfresort.com