Sherwood Dreams Resort Belek Havalimanı Transferi

Sherwood Dreams Resort Belek

Sherwood Dreams Resort Belek 


Bölgenin en iyi otelleri arasında yer alan Antalya Sherwood Dreams Resort Belek yaz sezonunda oldukça kalabalık yapıya sahiptir. Denize sıfır yapısı ile ilgi gören bu otel büyük havuzları ile de tatilciler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Havuzlarında büyük su kaydırakları bulunmaktadır.  

Antalya Sherwood Dreams Resort Belek Lüks ve gösterişli tatilin tadını çıkartmak isteyenler için tercih edilecek otellerden biri olan bu otelin gündüz konuklarına havuz başında çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Sabahın erken saatlerinde spor yapmak isteyenler için de profesyonel özel ders hocaları ile spor yapılmaktadır. Ayrıca gün boyu yetişkinler ve çocuklar için de eğlenceler düzenlenmektedir. Akşam saatlerinde ise animasyon gösterileri yapılarak konukların eğlenceli vakit geçirmesi sağlanmaktadır.  

Otelin mutfak bölümünde Türk ve dünya mutfağına ait lezzetler bulunmaktadır. Özellikle yerli ve yabancı turistlerin tercih edebileceği ve damak zevkine uygun menüler yer almaktadır. Yabancı turistler için değişik lezzetlerde yer almaktadır. Sherwood Dreams Resort Belek  Ayrıca çocuklar için de özel menüler yer almaktadır. Otelin sabah kahvaltıları oldukça gösterişli menülerden oluşmaktadır. Ala carte restoranlarda da farklı lezzetlere yer verilmektedir.  

Otelin gün boyu aktiviteleri hem yetişkinler hem de çocuklar için sürdürülmektedir. Spor yapmak isteyenler için de özel spor salonları mevcuttur. Bunun yanı sıra spa ve hamam hizmeti de sunan otel her şey dahil programı içerisinde bu hizmeti de ücretsiz olarak konuklarına sunmaktadır. Ayrıca dışarıdan hamam ve spa hizmetinden faydalanmak isteyen konuklar ağırlanabilmektedir.  

Sherwood Dreams Resort Belek Otelin geniş bir alanda yer alması birçok etkinliğinde düzenlenmesine yardımcı olmaktadır. Büyük su kaydırakları gün boyu tatilciler için hizmet vermektedir. Otelin odaları geniş ve ferah yapısının yanı sıra oda servisi hizmeti ile de ilgi çekicidir. Balayı çiftleri için de özel odalar hazırlanarak tatil yapma imkanı bulunmaktadır. 


Adres:

Belek Mahallesi, Mehmet Akif Caddesi Bogazak Mahallesi 29 Sok No 9

Telefon:

(0242) 731 09 99

E-Posta:

info@sherwoodhotels.com.tr