BELEK HAKKINDA

Belek

Antalya ilimizin en gözde turizm merkezlerinden biri olan Belek ilçemiz birçok özellikleri sayesinde gerek Antalya ilimizin ve gerekse de ülkemizin en yıllık olarak en fazla yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından tercih edilen tatil merkezlerinin başında yer almaktadır.

Sıcak kanlı insanların yaşadığı Belek tatil merkezimizin kendine özgü olan birbirinden lezzetli yöresel yemekleri, muhteşem ve bol oksijenli deniz havası ve muhteşem kuş bakışı görünümü sayesinde yerli ve yabancı tatilcilerimizi kendisine adeta hayran bırakmaktadır.

Merkezi bölümünde yer alan birbirinden güzel hediyelik eşya satıcı mağazaları ile tatilcilerimize ayrıca uygun fiyat tarifeleri üzerinden hediyelik eşyalar da sunan Belek tatil merkezimiz bu sayede yerli ve yabancı tatilcilerimizin Belek ilçemiz üzerinden alışveriş yapmasına da olanak tanımaktadır.

Yılın her döneminde tatilcilerine eşsiz tatil fırsatları sunan Belek tatil merkezimiz, başta turizm alanında olmak üzere birçok farklı alanlarda gelişmişlik göstermesi sayesinde gerek Antalya ilimiz ekonomisine ve gerekse de ülkemiz genel ekonomisine ciddi anlamda ek katkılar sunabilmektedir. Bu sayede ülkemizin en önemli turizm merkezleri listesinde yer alan Belek tatil merkezimiz, her yıl binlerce yerli ve yabancı tatilcilerimize ev sahipliği yapmaktadır.

Balık turizmi bakımından da oldukça gelişmişlik gösteren Belek tatil merkezimiz bu sayede her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerimize lüks ve orta sınıf restaurantları üzerinden birbirinden lezzetli balık türü yemekleri sunmaktadır. Misafirperverliği sayesinde ayrıca yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından tam not alan Belek tatil merkezimiz, bu özelliği sayesinde de gerek Antalya ilimizi ve gerekse de ülkemizi yurt dışı üzerinden kusursuz bir biçimde temsil etmektedir.

Belek Tatil Merkezimizde Ne Yenir Ne İçilir?

Antalya ilimizin gözde turizm merkezi olan Belek ilçemize ulaştığınızda ilçemiz merkezinde yer alan birbirinden güzel restaurantlarımızdan ilçemize özgü olan ve birbirinden lezzetli olan yemek türlerimizden mutlak olarak tatmanızı tavsiye etmekteyiz.

Belek ilçemize özgü olan birbirinden lezzetli ev tipi çorba türü yemeklerimizden, birbirinden lezzetli sebzeli yemek türlerimizden, birbirinden lezzetli olan hamur içi ve tatlı türü yemeklerimizden, birbirinden lezzetli olan evi tipi gözleme türü yemeklerimizden, ayrıca soğuk Belek ilçemize özgü olan bol köpüklü ayranımızdan, soğuk maden sularımızdan da içmeden Belek tatil merkezimizden ayrılmamanız tavsiye etmekteyiz.

Belek Tatil Merkezimizden Gezilmesi Gereken Yerler Nerelerdir?

Bünyesinde çok sayıda gezilmesi gereken yerlere sahip olan Belek tatil merkezimize geldiğinizde, eşsiz bir tatil süreci yaşamak açısından ilçemizin farklı bölümlerinde yer alan ve birbirinden farklı güzelliklere sahip olan gezilmesi gereken yerlerimizi de mutlak olarak gezmenizi ve buralarda hatıra resimlerinizi de çektirmenizi tavsiye etmekteyiz. Belek tatil bölgemize geldiğinizde gezmeniz gereken yerler ise şunlardır;

* Aspendos Tiyatrosu

Yaklaşık olarak 2000 yıllık bir geçmişe sahip olan Aspendos Tiyatrosu, eşsiz tarihi havası sayesinde Belek tatil merkezimize gelen yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilmektedir. Toplamda 15 bin kişilik bir izleyici kapasitesine sahip olan Aspendos Tiyatrosu, muhteşem iç dizaynı sayesinde yerli ve yabancı tatilcilerimizin hayran olmasına neden olmaktadır.

* Perge Antik Kenti

Belek ilçemiz sınırlarında yer alan ve Belek ilçemizin en çok ziyaret edilen yerlerinden biri olan Perge Antik, tarihi bir kent olup, tarihte birçok farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Eşsiz görünümü ve tarih kokan atmosferi sayesinde her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerimize ev sahipliği yapan Perge Antik Kentimiz de, Belek ilçemize geldiğinizde mutlak olarak görmeniz gereken alanlarımız arasında yer almaktadır.

* Dinler Bahçesi

3 farklı dinin ortak noktası olan Dinler Bahçesi, muhteşem görünümü, huzur verici ortamı ve hoşgörülü atmosferi sayesinde Belek tatil merkezimize gelen yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından ziyaret edilmektedir. Dünyada yalnızca Kudüs kentinde ve Belek ilçemizde yer alan Dinler Bahçesinin başlıca niteliği, bahçesi içerisinde cami, sinagog ve kilisenin yer almasıdır. Bu sayede dinler arası hoşgörüyü simgeleyen Dinler Bahçesi, Belek ilçemizin ve Antalya ilimizin en önemli simgeleri arasında yer almaktadır.

* Kurşunlu Şelalesi

Yaklaşık olarak 18 metrelik bir yükseklikten akan Kurşunlu Şelalesi, yaklaşık olarak 2 km uzanluğuna sahip olan bir kanyon üzerine kurulmuştur. Görkemli bir görünüme sahip olması ve huzur verici olması sayesinde her yıl yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından ziyaret edilen Kurşunlu Şelalesi de Belek ilçemize geldiğinizde mutlak olarak görmeniz gereken yerlerimiz arasında bulunmaktadır.

* Silyon Antik Kenti

Serik ilçemize bağlı bulunan Koçhisar tepesinde yer alan Silyon Antik Kenti, muhteşem görünümü ve eşsiz tarihi atmosferi sayesinde ziyaretçilerin huzur bulmasını sağlamaktadır. Milattan Önce yaklaşık olarak ikinci yüzyıl döneminde kurulan Silyon Antik Kenti Belek tatil merkezimize gelen yüzlerce yerli ve yabancı tatilcilerimiz tarafından ziyaret edilmektedir. Bu bakımdan Belek tatil merkezimize ulaştığında Silyon Antik Kentimizi de mutlak olarak görmenizi tavsiye etmekteyiz.

* Golf Sahaları

Belek ilçemizin en gözde simgelerinden biri olan Golf Sahalarımız da mutlak olarak görmeniz gereken alanlarımız arasında yer almaktadır. Geniş ve huzur verici ve bol oksijenli havası ile sizlere golf oynama hizmeti sunan Golf Sahalarımız üzerinden dilediğiniz zaman dilimler içerisinde ve dilediğiniz süreçler boyunca golf oyunu oynayabilir ve bu sayede Belek tatilinizi daha da renkli bir hale dönüştürebilmektesiniz.

Belek Tatil Merkezinde Başka Ne Gibi Aktivitelerde Bulunabilirim?

Belek tatil merkezimize ulaştığınızda ayrıca birçok farklı türden aktivitelere katılabilmektesiniz. Tatil süreciniz boyunca keyifli tekne turlarımıza katılabilir, eşsiz doğa gezintilerimize katılabilir ve romantik kamp etkinliklerimizde yer alabilmektesiniz. Ayrıca Belek tatil merkezimizde yer alan muhteşem piknik alanlarımızda mangal keyfi yapabilmektesiniz. Daha birçok farklı etkinliklerin yer aldığı Belek tatil merkezimize geldiğinizde eşsiz bir tatil süreci yaşayabilmektesiniz.

Belek Tatil Merkezine Nasıl Ulaşım Sağlanmaktadır?

Bulunduğunuz il üzerinden tercihiniz doğrultusunda Antalya ilimizin en gözde tatil bölgesi olan Belek tatil merkezimize aracınız ile veya doğrudan Antalya ilimiz otogarına sehayat hizmeti sunan şehirler arası otobüs firması üzerinden Antalya ilimiz otogarına ulaştığınızda Belek Transferim Antalya havalimanı vip belek transfer firması olarak sizleri, Antalya ilimiz otogarından vip aracımız ve deneyimli personelimiz sayesinde kusursuz bir biçimde Belek tatil bölgemize ulaştırmaktayız.

Ayrıca tercihiniz doğrultusunda bulunduğunuz il havalimanı üzerinden veya yurt dışında iseniz, bulunduğunuz kent havalimanı üzerinden Antalya havalimanına ulaştığınız takdirde Antalya ilimizin en kaliteli havalimanı araç transfer firması Belek Transferim Antalya havalimanından Belek tatil merkezine vip araç transfer firması olarak sizlere son derece kaliteli ve güvenilir bir biçimde Antalya havalimanından Belek tatil merkezimize uygun fiyat tarifesi üzerinden vip araç transfer hizmeti sunmaktayız.

Yerli ve yabancı Belek tatilcilerimizin bir numaralı tercihi Belek Transferim Antalya havalimanından Belek tatil merkezine araç transfer firması olarak ayrıca Belek oteliniz üzerinden Antalya havalimanına, Antalya otogarına ve Antalya ilimiz merkezine vip araç transfer hizmeti sunmaktayız. Bu bakımdan gerek yurtiçi ve gerekse de yurtdışı üzerinden Belek tatil merkezimize ulaşmak istediğinizde 7/24 Belek Transferim Antalya havalimanı Belek vip transfer firmamıza internet dünyası üzerinden online olarak ulaşabilmektesiniz.

 


Antalya Belek Bölgesinde Bulunan 5 yıldızlı Lüx Otellerin Listesi Bu Liste Dışında Olan Otellere'de Antalya Havalimanı Belek Otel Transfer Hizmetimiz Mevcuttur.

 


Antalya Havalimanı Belek - Rixos The Land Of Legends Hotels Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Titanic Golf Club Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Club Asteria Belek Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Club Megasaray Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek -  Adora Resort Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Crystal Tat Beach Golf Resort & SPA Transfer


Antalya Havalimanı Belek - IC Hotels Santai Family Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Green Maxx Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Sirene Golf Belek Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Kempinski Hotel The Dome Belek Transfer


Antalya Havalimanı Belek - National Golf Club Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Titanic Deluxe Golf Belek Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Belcon Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Sarp Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Innvista Hotels Belek Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Kaya Palazzo Golf Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Kaya Belek Hotels Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Regnum Carya Golf & Spa Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Melisa Garden Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Maya World Belek Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Sentido Zeynep Golf Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Robinson Club Masmavi Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Altis Resort Hotel & Spa Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Papıllon Belvil Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Bellis Deluxe Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Selectum Luxury Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Sueno Deluxe Belek Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Calista Luxury Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Sueno Hotels Belek Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Gloria Sport Arena Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Cornelia Diamond Golf Resort Spa Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Susesi Luxury Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Ela Quality Resort Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - TUI Magıc Life Water World Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Cornelia Diamond Golf Resort Spa Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Belconti Resort Hotel & Spa Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Limak Arcadia Golf & Sport Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Paloma Grida Resort & SPA Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Güral Premier Belek Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Spice Hotel & Spa Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Adam & Eve Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Maxx Royal Belek Golf Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Voyage Belek Golf & Spa Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Armas Hotel Belek Transfer


Antalya Havalimanı Belek - TUI Magıc life İmperial Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Cornelia De Luxe Resort - Belek Golf  Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Papıllon Ayscha Hotels Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Marıtım Pine Resort Club Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Limak Atlantis Deluxe Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Gloria Verde Hotels Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Papillon Zeugma Relaxury Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Troy Aqua Park Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Rixos Premıum Belek Hotels Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Cesars Temple Resort Hotels Transfer


Antalya Havalimanı Belek - SENTIDO Letoonia Golf Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Gloria Golf Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Gloria Serenity Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Gloria Golf Hotels Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Xanadu Resort Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Robinson Club Nobilis Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Granada Luxury Belek Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Anex Sky Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Kurt Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Ceres Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Riverside Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Sensitive Premium Resort & Spa Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Alva Donna Exclusive Hotel & Spa Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Siam Elegance Hotels & SPA  Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Crystal Family Resort & SPA  Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Novia Dionis Resort & Spa  Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Maxholiday Hotels Belek Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Sensimar Belek Resort & Spa Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Sherwood Dreams Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Kirman Belazur Resort & Spa Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Crystal Waterworld Resort & SPA Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Throne Seagate Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Aydinbey Famous Resort Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Belek Beach Resort Hotel Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Crystal Paraiso Verde Resort & SPA Transfer


Antalya Havalimanı Belek - Lykia World & Links Golf Antalya Transfer