Transferleriniz Hakkında Merak Ettikleriniz

www.belektransferim.com internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz sitemiz üzerinde online olarak rezervasyon yapabilir yada +90 536 236 05 53 müşteri hizmetleri hattımızdan arayarak ta Belek Transfer rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.
Firmamız Üzerinden Gerçekleştirmiş olduğunuz Belek Transfer rezervasyonlarınızın ücretlerini daha güvenilir olmasıulaşımınız gerçekleştikten sonra otelinize iniş yaptığınızda kaptan arkadaşlarımıza nakit olarak ödeyebilirsiniz.
Kesinliklikle hayır firmamızın en çok dikkat et ettiği hususlardan biridir bu konu çok hassas davranmaktayız.Sizler bizleri değil biz sizleri bekliyoruz siz değerli konuklarımızdan talep etmiş olduğumuz uçuş kodları sayesinde uçağınız erken iniş yada rötör olması durumunda sizleri karşılayana kadar havalimanında beklemekteyiz ve ve kesinlikle sizleri bekletmiyoruz.
Elbette mümkün Dilediğiniz gibi arzu ettiğiniz gibi rezervasyon yapabilirsiniz.İster Antalya Havalimanından Tek yön olarak İster Belek Otelinizden Antalya Havalimanına dilediğiniz gibi rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Tabiki siz değerli konuklarımız nereye gitmek isterlerseniz müşteri hizmetleri arayarak belirtiğiniz her bölge için yardımcı olmaktayız.
Hayır kesinlikle sizden başka araçlarımıza başka yolcu alınmamaktadır.Belek Transfer Hizmetlerimiz Sadece size özel özeldir.Kesinlikle shutte yada paylaşımlı transfer yapmamaktayız.
Müşteri hizmetlerimiz den arayarak yada e mail adresimiz üzerinden bizlere ulaşarak durumunuzu belirtmeniz durumunda isterseniz iptal yada değişiklik yapabilirsiniz.
Görmüş olduğunuz fiyatlarımız ARAÇ FİYATI'DIR kesinlikle KİŞİ BAŞI DEĞİL'DİR.
Tabiki sadece havalimanından hizmet vermiyoruz dönüş transferleriniz içinde belekten havalimanına transfer hizmetleri de vermekteyiz.İsterseniz internet adresimiz üzerinden yine rezervasyon yapabilir isterseniz müşteri hizmetlerimizide 7/24 arayabilirsiniz.
Üzülerek belirtmek isteriz ki mümkün değil çünkü siz değerli konuklarımızdan sonrada farklı konuklarımız da kullandığı için araçlarımızı sağlık açısından her hangi bir problem olmaması amacıyla mümkün değildir.
Hayır bebek ve +3 yaş arasında çoçuklarınız için firmamız sizden hiç bir ücret talep etmemektedir.
Kesinlikle araçlarımızda sigara kullanmak tüketmek yasaktır.Lütfen kurullar dışına çıkmayalım
Uçağınız İniş yaptığı zaman aracınız sizleri beklemek üzere hazır durumda olcaktır.Havalimanı Çıkış kapısında Belek Transferim firmamız yetkileri tarafından isimli karşılama yaparak sizlerin bizleri bulmasını kolaylaştırmaktadır.
Hayır Şirket politikalarımızda böyle bir çalışma prensimiz kesinlikle yoktur iptal yada değişiklik durumunda firmamız sizden hiç bir ücret talep etmemektedir.
Elbette uçağınız antalya havalimanına iniş yapana kadar sizleri karşılayana kadar havalimanında beklemektedir.Uçağınız Rötar durumunda sizler talep etmiş olduğumuz uçuş kodları sayesinde uçağınızın akibiyetini takip te etmekteyiz ayrıca
Her yaş grubuna göre bebek ve çoçuk koltuklarımız vardır sizler rica mız talepleriniz doğrulsunda bizlere yaş aralıklarını belirmeniz.Belirttiğiniz taktirde araçlarımızda hazır olarak konumlandıralacaktır.
Firmamızın en dikkat ettiği hususlardan biridir beklemek kesinlikle hiç bir yerde hiç bir zaman sizleri bekletmiyoruz.Bizler sizleri havalimanında yada otelinizde bekliyoruz sizler bizleri değil.